Ogłoszenie

Koty! Rejestrujcie się i piszcie. No bo po to to forum :)

#1 2009-04-07 19:14:13

Greenmix

Administrator

1551711
Call me!
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 40
Punktów :   
WWW

[Rasa] Kot Syjamski

Średniej wielkości kot, o długim, smukłym ciele, pełen gracji i elegancji pomimo umięśnionego tułowia. Barki nie powinny być szersze niż biodra. Szyja jest również długa i wysmukła. Średniej wielkości głowa w kształcie klina jest proporcjonalna do reszty ciała, charakteryzuje się prostymi liniami, co oznacza, że wszelkie nierówności w okolicy poduszek z wąsami uważa się za błędy. Szpiczaste uszy mają również kształt klina, są duże i szerokie u nasady. Średniej wielkości, migdałowe, lekko skośne oczy mają czystą, jasnoniebieską barwę. Długie, szczupłe, proporcjonalne do reszty ciała kończyny zakończone są małymi, owalnymi łapkami. Przypominający bicz ogon jest bardzo długi i ostry, nawet u nasady. Szata jest bardzo krótka, cienka, lśniąca i jedwabista. Przylega ona do ciała. Istnieje wyraźna różnica pomiędzy kolorem ciała i plamkami kolorystycznymi, które muszą być jednakowe we wszystkich odmianach kolorystycznych.


http://whiskas.pl/Cms/Upload/CatRace/Lead/sjamski.jpg


Tutaj jeden miesiąc odpowiada jednemu rokowi życia kota w realnym świecie.

Do 1 miesiące- Mały Kociak.                                 1- 2- Kot, który się szkoli od starszych (Kotek)                     2- nieskończoność- Kot, który szkoli młodsze (Dorosły Kot)                       10- nieskończoność- Kocur Senior (też może szkolić inne młodsze)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
opinie pożyczek internetowych w co ubrac maga frost begone jak stworzyc clan pit bull rozmiar M na jaka osobe modlitwy za alkoholików