Ogłoszenie

Koty! Rejestrujcie się i piszcie. No bo po to to forum :)

#1 2009-04-07 19:13:16

Greenmix

Administrator

1551711
Call me!
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 40
Punktów :   
WWW

[Rasa] Kot Balijski

Kot średniej wielkości, filigranowy, korpus podłużny, wysmukły, muskularny, ale jednocześnie wytworny i dostojny. Biodra zawsze są szersze niż ramiona. Średniej wielkości głowa jest proporcjonalna w stosunku do korpusu. Uszy duże, szpiczaste i szerokie u nasady. Oczy migdałowate, średniej wielkości, skośne, błyszczące, niebieskie. Nos jest długi i prosty. Kończyny długie, eleganckie, z małymi owalnymi łapkami. Ogon długi, cienki i ostro zakończony. Futro na tułowiu jest średniej długości, natomiast dłuższe i bardziej jedwabiste na szyi, łopatkach i ogonie. Brak podszycia i kołnierzyk na szyi to charakterystyczne cechy tej rasy. Kot balijski może mieć rozmaite maści.

http://whiskas.pl/Cms/Upload/CatRace/Lead/balijski.jpg


Tutaj jeden miesiąc odpowiada jednemu rokowi życia kota w realnym świecie.

Do 1 miesiące- Mały Kociak.                                 1- 2- Kot, który się szkoli od starszych (Kotek)                     2- nieskończoność- Kot, który szkoli młodsze (Dorosły Kot)                       10- nieskończoność- Kocur Senior (też może szkolić inne młodsze)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
jak działa filtr wewnętrzny w akwarium www.trzeciabe.pun.pl tabu opowiadania spis starych piosenek peji w co ubrac maga frost