Ogłoszenie

Koty! Rejestrujcie się i piszcie. No bo po to to forum :)

#1 2009-04-07 19:09:18

Greenmix

Administrator

1551711
Call me!
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 40
Punktów :   
WWW

[Rasa] Egipski mau

Mau jest pełnym gracji kotem, średniej długości i średniej wielkości, z dobrze rozwiniętą muskulaturą. Typową cechą tego kota jest luźny fałd skórny rozciągający się od boków zwierzęcia do tylnych kolan. Średniej długości głowa ma kształt klinowaty i delikatne kontury. Średniej wielkości uszy są szerokie u nasady i zwężają się na końcach. Oczy w kolorze zielonego agrestu, w kształcie migdałów, nie wyglądają na orientalne z powodu swej wielkości. Kończyny kota są proporcjonalne w stosunku do reszty ciała, tylne nieco dłuższe od przednich. Wszystkie łapki są cienkie, zgrabne i lekko owalne. Cechą charakterystyczną krótkiego, jedwabistego i przylegającego do ciała futra jest szereg pierścieni wokół każdego pojedynczego włosa. Są one zauważalne na futrze każdego typowego kota tej rasy. Mau są hodowane w trzech maściach: srebrzystej, brązowej i podpalanej. 

http://whiskas.pl/Cms/Upload/CatRace/Lead/egipski.jpg


Tutaj jeden miesiąc odpowiada jednemu rokowi życia kota w realnym świecie.

Do 1 miesiące- Mały Kociak.                                 1- 2- Kot, który się szkoli od starszych (Kotek)                     2- nieskończoność- Kot, który szkoli młodsze (Dorosły Kot)                       10- nieskończoność- Kocur Senior (też może szkolić inne młodsze)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
opinie pożyczek internetowych www.trzeciabe.pun.pl jak działa filtr wewnętrzny w akwarium begone jak stworzyc klan tabu opowiadania