Ogłoszenie

Koty! Rejestrujcie się i piszcie. No bo po to to forum :)

#1 2009-04-07 19:04:10

Greenmix

Administrator

1551711
Call me!
Skąd: Zielona Góra
Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 40
Punktów :   
WWW

[Rasa] Kot Burmski (Burmański)

Budową ciała średniej wielkości burman nie przypomina ani kota syjamskiego, ani brytyjskiego czy krótkowłosego europejskiego. Kot burmański ma budowę zwartą, ciało muskularne, twarde i cięższe, niż się wydaje. Na nieco zaokrąglonej od góry głowie osadzone są średniej wielkości uszy, lekko zaokrąglone na końcach, oraz duże, szeroko rozstawione oczy. Oczy mogą mieć kolory od złocisto-zielonego do bursztynowego. Krótkie futerko ściśle przylega do skóry i jest prawie pozbawione podszycia. Okrywa włosowa jest krótka, lśniąca, o strukturze satyny. Koty burmańskie różnią się od wszystkich innych ras z oznakami tym, że spodnia część ciała jest zawsze jaśniejsza niż tył i kończyny.


http://whiskas.pl/Cms/Upload/CatRace/Lead/burmanski.jpg


Tutaj jeden miesiąc odpowiada jednemu rokowi życia kota w realnym świecie.

Do 1 miesiące- Mały Kociak.                                 1- 2- Kot, który się szkoli od starszych (Kotek)                     2- nieskończoność- Kot, który szkoli młodsze (Dorosły Kot)                       10- nieskończoność- Kocur Senior (też może szkolić inne młodsze)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
plac muranowski pit bull rozmiar M na jaka osobe polski elit truck forum w co ubrac maga frost www.grupateoretyczna.pun.pl